Cennik

Współpracę z każdym klientem wyceniamy indywidualnie, kierując się specyfikacją działalności firmy i związanym z nią stopniem skomplikowania prac rachunkowych.

Pod uwagę brane są między innymi: rodzaj prowadzonych ksiąg (ryczałt, KPiR, księgi handlowe), zakres ilościowy dokumentacji, ilość zatrudnianych pracowników (umowa o pracę i umowy cywilno prawne), rejestracja w podatku VAT, ewidencja środków trwałych.

Ważnym czynnikiem są też inne potrzeby klienta, wymagające przygotowania rozliczeń lub kontaktu z klientem w celu przedyskutowania zagadnień podatkowych.

Zainteresowanych ofertą zapraszamy do formularza kontaktowego, lub prosimy o kontakt telefoniczny.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym orientacyjnym kalkulatorem cen KPiR + VAT, dzięki któremu można zobaczyć przybliżoną cenę usługi miesięcznej prowadzenia książki przychodów i rozchodów dla czynnego podatnika VAT.

Przykładowy cennik usług

Pomoc w założeniu działalności gospodarczej bezpłatnie
Prowadzenie dokumentacji księgowej pracownika/zleceniobiorcy (listy płac, umowa zlecenia/dzieło, raport rozliczeniowy ZUS, zaliczka PIT) 25 zł / podatnik
Sporządzenie zaświadczenia, informacji, wniosku do ZUS i US 20 zł / sztuka

Kalkulator ceny prowadzenia KPiR z VAT

Cena: 180 zł / miesiąc

Podana kwota jest jedynie ceną orientacyjną i nie jest ofertą handlową w rozumieniu ustawy. Końcowe wynagrodzenie ustalane jest indywidualnie z każdym klientem.